Jak zainstalować uchwyt do roweru na telefon: najłatwiejszy i najtańszy sposób

‍Aby Twój telefon był w pełni zabezpieczony podczas jazdy na rowerze, skorzystaj z uchwytu rowerowego do telefonu. Niezależnie od tego, czy jeździsz rekreacyjnie, dojeżdżasz do pracy, czy startujesz w zawodach, znajdziesz odpowiedni uchwyt rowerowy. Poniżej wyjaśniamy wszystko, co należy wiedzieć o doborze odpowiedniego uchwytu do roweru na telefon do swoich potrzeb.

Co to jest uchwyt do roweru na telefon?

Uchwyt do roweru na telefon to akcesorium, które mocuje się do ramy roweru i pozwala zabrać ze sobą kilka dodatkowych przedmiotów podczas jazdy – głównie smartphone. Są one przydatne, jeśli chcesz zabrać ze sobą telefon na przejażdżkę i go nie zgubić bądź nie uszkodzić.

uchwyt do roweru na telefon

Jak zamontować uchwyt rowerowy do telefonu?

Zanim zainstalujesz uchwyt do roweru na telefon, musisz najpierw zabezpieczyć telefon przed żywiołami. Jeśli uchwyt rowerowy zawiedzie, może spaść z roweru, zabierając ze sobą telefon. Aby zabezpieczyć telefon, użyj plastikowej torby, aby utrzymać uchwyt wewnątrz. Dodatkowo, użyj gumowej opaski, aby zapobiec przesuwaniu się uchwytu wewnątrz torby. Jeśli chcesz zainstalować uchwyt rowerowy z przodu roweru, powinieneś go jak najlepiej zabezpieczyć. Jeśli uchwyt jest zbyt daleko od Ciebie, być może będziesz musiał chodzić z rowerem, jeśli chcesz użyć telefonu. W tym przypadku telefon byłby bezpieczniejszy, gdyby znajdował się w torbie, ale uchwyt byłby mniej dostępny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcesoria rowerowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.